Dağ 2 - The Mountain II
Yıl2016
IMDb BağlantısıDağ 2 - The Mountain II
YönetmenAlper Caglar
YazanAlper Caglar
En İyi10
Değerlendirme9,7
Oylar92,046
TürSavaş, Dram
DilTurkish
Süre2h 15min
Vizyon4 November 2016 (Turkey)
Görüntü2.39 : 1
BütçeTRL2,000,000(estimated)
RenkColor
SloganOne dies, a thousand rises.
YerlerAnkara, Turkey
Üretici Firma3leven,CaglarArts Entertainment,Insignia Productions
Yerel AdıDag II
Daha Fazla Detay GösterDetayları Gizle

Dağ 2 - The Mountain II

08 Kasım 2017 Savaş, Dram
9,7
Tek Part Tek Part Tek Part

Dağ 2 - The Mountain II
Dağ 2 izle
Ülkemizin yaptığı en iyi filmlerden biri olan Dağ 2 İmdb'de rekor kırarak 9.7 gibi mükemmel bir puan almıştır. Film gerek efekt kalitesi gerekse konu işleyişi ile gerçekten mükemmel ve herkesin izlemesini tavsiye ederiz. Özellikle insanın içindeki Vatan sevgisini ön plana çıkaracağına eminim. Filmi izledikten sonra insanın asker olası geliyor.
Dağ 2 Full HD izle
Filmin Konusu ise;
İlk filmde Ozan ve Bekir'in yaşadığı olayları biliyorsunuz. Komutanları gözlerinin önünde ŞEHİT düşmüştü. Bekir ve Ozan bu olaydan 6 yıl sonra özel kuvvetlere katılmak isterler. Ancak Bekir'in dizinin aksaması bu durumu zorlaştırır. Yinede seçmelere katılmalarına izin verilir. Bekir ve Ozan inanılmaz Vatan sevgisi ile özel kuvvetlere katılmayı başarırlar. Ardından ilk görevlerine giderler. Bu görev gazeteci Ceyda Balaban'ı kurtarmaktır. Kuzey Irak'ta teröristler tarafından kaçırılan Ceyda Balaban'ı kurtarıp Türkiye'ye getirmek için işe koyulurlar. Ancak Kuzey Irak'ın coğrafyası sebebiyle bir çok düşmanla karşı karşıya gelirler. Bu durumda kurtarma operasyonu çok zorlu ve tehlikeli olur.
Dağ 2 Tek Parça izle
Dediğimiz gibi filmi milli duygularınızı kabartacak nitelikte ve belkide hiç bir Türk filminde böyle bir kalite bulamayacaksınız. Herkesin kesinlikle bir kerede olsa izlemesini tavsiye ettiğimiz Dağ 2 filmini size full hd ve tek parça sunmaktan gurur duyuyoruz.
Filmi izledikten sonra yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Sosyal medya hesaplarımızı beğenerek son çıkan filmlerden haberdar olabilirsiniz.
hdfilmseansi.com iyi seyirler ve iyi günler diler...

full film izle