Kızıl Serçe Full Hd izle
Yıl2018
IMDb BağlantısıKızıl Serçe Full Hd izle
YönetmenFrancis Lawrence
YazanJustin Haythe
En İyi10
Süre139 Dak.
Vizyon2 Mart 2018
YapımcıSteven Zaillian,Garrett Basch
Yerel AdıRed Sparrow
Daha Fazla Detay GösterDetayları Gizle

Kızıl Serçe Full Hd izle

09 Haziran 2018

Kızıl Serçe yani Red Sparrow filmi kadrosu ile oldukça ilgi çeken ve 2018 yılının filmlerinden biri olacakgibi duruyor. Bize göre 2018 yılında kesinlikle izlenmesi gereken filmlerden biri.

Kızıl Serçe izle Filminin Konusu ise;
Dominaka Egorova çok iyi bir balerindir. Annesi amansız bir hastalığa yakalanır ve Domanika'nın acilenpara bulması gerekmektedir. Para kazanmanın yollarını ararken bir çok olaya karışır. Bu olaylarınilerlemesi ile Dominaka serçe olur. Serçeler çok seçkin Rus ajanlarıdır. Güzelliklerini kullanarak hedeflerini etkisiz hale getiren serçeler çok özel bir eğitimden geçerler. Eğitimleri sonucunda adeta geçmişlerini unuturlar ve ölüm makinalarına dönüştürürlürler. Kızıl Serçe yani Dominaka henüz ilk görevinde CIA ajanı Nate ile yolları kesişir ve Rusya ve Amerika'nın güvenliğinin tehlikede olduğunu öğrenirler. Bunu durdurmak için amansız bir mücadele başlar.

Kızıl Serçe Full HD izle
2018 yılının en iyi ajan filmlerinden biri olmaya aday olan Red Sparrow filmini izledikten sonra yorum yaparak ve Facebook sayfamızı takip ederek bize destek olabilirsiniz.
İyi seyirler

Yıl2018