Osmanlı Subayı - The Ottoman Lieutenant
Yıl2017
YönetmenJoseph Ruben
YazanJeff Stockwell
En İyi10
Değerlendirme7,0
Oylar18,871
TürDrama, War
ÜlkeTurkey, USA
DilEnglish
Süre1h 46min
Vizyon19 May 2017 (Turkey)
Bütçe$40,000,000(estimated)
RenkColor
SloganIn a land on the brink of war the most dangerous place to be is in love.
YerlerCappadocia, Turkey
Üretici FirmaEastern Sunrise Films,Y Production
Yerel AdıOsmanli Subayi
Daha Fazla Detay GösterDetayları Gizle

Osmanlı Subayı - The Ottoman Lieutenant

10 Kasım 2017 Drama, War

Osmanlı Subayı izle
ABD - Türkiye ortak yapımı olan bu filmde hem yabancı oyuncular hem de türk oyuncular oynuyor. Film Birinci Dünya Savaşından hemen önce Van ilinde gerçekleşen bir olayı anlatıyor. Savaş filmlerini seven kişilerin izlemelerini tavsiye ederiz.
Osmanlı Subayı Türkçe Dublaj izle
Filmin konusu ise;
Selçuk Yöntem ve Haluk Bilginer’in de rol aldığı The Ottoman Liutenant yani Türkçe adı ile Osmanlı Subayı filmi 2017 yapımıdır. Filmin konusu 1. Dünya savaşı yıllarını anlatmaktadır. Amerikan bir hemşire ile bu savaş sırasında bir Türk subayının yaşadığı aşk anlatılmaktadır. Hemşire Lillie Osmanlı subayı Jude ile Van’da tanışır. Altmış gün süren oldukça meşakkatli bir yolculuktan sonra İstanbul üzerinden Anadoluya gelirler. İstanbul’da Melih Paşa ile tanışır ve hemşireyi Türk subayı İsmail ile doğuya yollar. Görev yerine vardığında buradaki başhekim buranın bir kadına uygun olmadığını söyleyecek ve geri dönmesini rica edecektir. Komutan Halil Bey ise daha farklı sebepler ile ayrılmasını istemektedir. Ancak genç hemşire görevine sadıktır ve savaşın ortasında bir aşk hikayesi yeşerecektir.
Osmanlı Subayı Full Hd izle
Tarih ve savaş filmlerini sevenlerin mutlaka izlemesi gereken bir film. Özellikle bizim tarihimiz Osmanlı İmparatorluğundan izler bulabileceğinizi söylemeliyiz.

7,0
Tek Part Tek Part Tek Part